ikol Yeni Nesil Sağlık Çözümleri ile 6. OHSAD Kurultay’ındaydı

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenen Sağlık Sektörüne yön veren sağlık liderleri, sektördeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek üzere 15-19 Nisan 2015 tarihlerinde altıncı defa toplandı.

ikol Yeni Nesil Sağlık Çözümleri ile 6. OHSAD Kurultay’ındaydı

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenen Sağlık Sektörüne yön veren sağlık liderleri, sektördeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek, gelecek vizyonunu belirlemek ve sorunlara, tüm paydaşlarla birlikte çözüm önerileri oluşturmak amacıyla 15-19 Nisan 2015 tarihlerinde altıncı defa toplandı.

Kurultaya, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Müşteşar Prof. Dr. Eyüp Gümüş ve Sağlık Bakanlığı üst düzey yöneticileri, SGK Başkan Yardımcısı Mustafa Kuruca ve GSS Genel Müdürü Dr. İsmet KÖKSAL, SGK ve GSS üst düzey yöneticileri, Maliye, Kalkınma, Ekonomi Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı üst düzey yöneticileri konuşmacı olarak katıldılar.

Kurultayda Müsteşar Yardımcımız Prof. Dr. İrfan ŞENCAN, Genel Müdürümüz Prof. Dr. Doğan ÜNAL, Genel Müdür Yardımcımız Dr. Ömer Faruk ERBAY ve Daire Başkanımız Mustafa FERAT “Özel Sağlık Sektöründe Güncel Konular”başlıklı sunumda bulundular.

 

ikol OHSAD Mobil Uygulama Sponsoru Oldu

 

Kurultay tarihinde ilk defa Mobil Uygulama üzerinden Kurultay Programı tanıtıldı. Kurultayda yapılan oturumlar hakkında anlık anketler düzenlendi. 

 

ikol Standı’na Büyük İlgi

 

Kurultay’da Yeni Nesil Mobil Sağlık ve Siber Güvenlik Çözümleri ile katılan ikol’ün Standı büyük ilgi gördü. ikol Genel Müdürü Mevlüt Şahin geleceğin Doktor-Hasta ilişkisinin büyük oranda mobil cihazlar aracılığıyla olacağını düşündüklerini ve bu nedenle ikol olarak bu alanda insanların hayatlarını kolaylaştıracak, hastalıkların erken tespitini ve uzaktan tedaviyi mümkün kılan sistemler üzerinde çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Kurultay sonunda OHSAD Genel Başkanı Dr. Reşat Bahat kurultaya katkılarından dolayı ikol’e plaket takdimi yaptı

İrtibatta Kalın
Twitter

Instagram

iKOL & MP Publish are Trademarks of ikol Mobile Software Company.

Copyright © 2011 - 2022 IKOL. All Rights Reserved.